The best blog

Jako blogerka dużo czasu spędzam na pisaniu z innymi blogerami. Jednych znam osobiście, jednych jedynie przez internet. Stworzyłam tą stronę z jednego powodu. Tak super blogów nie można trzymać w tajemnicy!hrosskar.blogspot.com - Blog o fantastyce wszelakiej i nie tylko. Pojawia się dużo nowości, a także klasyki i nieco starsze powieści. Super blog należący do super blogera!

my-life-in-bookland.blogspot.com -Co tu dużo opowiadać? Książkoholiczka pisząca o książkach. I to jak pisząca! Musicie tu zajrzeć!

swiatpocztoweklenki.blogspot.com -Niezwykły blog. Bo o... pocztówkach. Ale nie tylko. Znajdziecie tam książki, listy, znaczki. Z tego co wiem nawet i gry!

krzywerecenzje.blogspot.com -Młody blog poświęcony książkom i fotografii.

ksiazka-od-kuchni.blogspot.com -Tego bloga musicie znać. Bardzo często jest wspominany w moich postach. Jeśli jednak jakimś cudem go nie znacie, to szybko to zmieńcie.

Ksiazkomiloscimoja.blogspot.com -Miszmasz gatunków literackich. Obojętnie jakie książki czytasz, znajdziesz tu coś dla siebie.

creamshine.blogspot.com -Creamshine to blog młodej mamy. Mozna tam znalezc refleksje przemyslenia i zwykle kartki z pamietnika. W postach zawsze zobaczycie zdjęcia z ciekawymi stylizacjami oraz poznać pogodną córeczkę autorki.

askier-pisze.blogspot.com -Kolejna wspaniała blogerka. Na blogu znajdziecie książki, Tagi, recenzje. Po prostu As!
Em
otikon grin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz